Directie
Dieuwke de Boer

Dagelijks Bestuur
Hoofdredacteur: Daan Vos
Webmaster: Coen Mooij

Eindredactie
Lotte Hoes
Vera Thiessen
Aranka Broekhuis
Joke Simmelink
Kim Cornelissen

Coördinatoren
Theater: Cato Montijn
Film & TV: Ben Copeland
Muziek: Daan Vos
Tech: Soraya van der Weiden
Expo: Mirjam Brasser
Boeken: Hanneke van Olst en Merel Beuk

Persberichten naar:
theater@deadline.nl
film@deadline.nl
muziek@deadline.nl
tech@deadline.nl
expo@deadline.nl
boeken@deadline.nl

Post
Deadline heeft geen postadres. Wilt u graag tastbare post sturen? Neem per mail contact op met de juiste contactpersoon.

Samenwerken of adverteren?
Voor mogelijke samenwerking of het plaatsen van een advertorial kunt u Martijn Mak contacteren op hoofdredactie@deadline.nl.

Werken bij Deadline?
Ook gek van kunst, cultuur, media of alledrie? Ben je tussen de 18 en 35 jaar en wil je graag schrijven? Deadline is altijd op zoek naar nieuwe reporters! Stuur je motivatiebrief, cv en twee zelfgeschreven stukken naar hoofdredactie@deadline.nl en we nemen contact met je op.

Journalistieke ontwikkeling
Als je een tijdje bij Deadline hebt gewerkt, kun je eindredacteur of coördinator worden. Je kijkt dan andermans stukken na of maakt agenda’s met evenementen waar reporters heen gaan. Heb je al veel ervaring met het nakijken van artikelen? Of weet jij heel goed wat er speelt op gebied van film, muziek of een ander thema? Dan kun je deze stap meteen maken!

Workshops
De hoofdredactie van Deadline ziet toe op het ontwikkelen van jonge journalistieke talenten en biedt allerlei workshops aan voor reporters.

Pers
Heb je een vraag voor in de media? Mail dan naar hoofdredactie@deadline.nl. We proberen zo snel mogelijk te antwoorden.